Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

Spalovat tuky ve dne i v noci? Je to možné!

O tom, že když chceme spalovat přebytečný tuk, musíme být v kalorickém deficitu, jste jistě již slyšeli. Nyní se ale společně podíváme na to, jestli je možné spalovat přebytečný tuk i během takové činnosti jako je spánek. Je to možné? Ano je! Celé kouzlo tkví pouze ve třech jednoduchých slovech - SKINNY NIGHT BURNER.

Tímto Vám představujeme unikátní produkt na trhu, který dokáže pálit tuky i během spánku. Noční spalovač má již od Vás celou řadu pozitivních reakcí a nemůžete si ho vynachválit. S radostí balíme každou objednávku, která putuje přímo k vám, aby vám dělala radost a sloužila k Vašemu prospěchu.

Dnešní článek bude zejména pro ty z vás, kteří nad jeho koupí uvažují nebo o něm slyší prvně. Zjednodušeně řečeno se jedná o spalovač, který funguje na termogenním účinku. Tedy, že stimuluje naši centrální nervovou soustavu, naše tělesná teplota se zvýší, a tím dojde k využítí energie přímo z našich tukových zásob.

Tím, že neobsahuje žádný kofein, neovlivňuje kvalitu našeho spánku. Tím pádem můžete spát klidným spánkem a s klidem redukovat tuk. Sen, že?! Tak či tak, musíme být upřímní - pro pevné sexy křivky, kulatý zadeček a nižší váhu, nestačí. Bohužel. Tím základem je zdravý životní styl, bez kterého to nejde.

NIGHT BURNER  je složen pouze z kvalitních a čistých látek jako je například skořice, kurkuma, kajenský pepř, extrakt z černého čaje, extrakt z kořene zázvoru, chromu nebo synephrinu, který dokáže aktivovat receptory zvyšující rychlost metabolismu a odbourávat tak efektivně tuky.

 

Extrakt ze zeleného čaje je silný a velice účinný antioxidant.

Skořice je bohatá na celou řadu minerálních látek, jako je například mangan, draslík, zinek měď nebo selen. Z vitamínů obsahuje C, E, K nebo betakaroten. Působí příznivě na naše zažívání, odstraňuje bolesti žaludku a předchází vzniku žaludečních vředů. Je součástí našeho spalovače zejména proto, že kromě jiných benefitů na organismus (zlepšení obranyschopnosti, prevence chřipky a nachlazení), zrychluje metabolismus a má zahřívací účinek, díky kterému se podílí na efektivním spalování tuku.

A slyšeli jste už o kajenském pepři? Pro jeho vysoký obsah vitamínu A, C nebo B, je skvělým pomocníkem do kuchyně. Obnovuje tkáň žaludku a upravuje střevní peristaltiku. Dokáže pozitivně zahřívat organismus a stimulovat uvolnění hlenu z dýchacích cest. Navíc obsahuje kapsaicin, který dle odborníků má protirakovinné účinky. Dle výzkumů bylo navíc potvrzeno, že je schopným pomocníkem v boji proti nadváze. Konzumace 10 g kajenského pepře v kombinaci s jídlem dokáže redukovat chuť k jídlu.

Kurkuma je zase velice účinným antioxidantem, který se například podílí na duševní rovnováze, působí protizánětlivě, podporuje normální činnost jater, imunitního systému, stavu pokožky, kloubů nebo udržuje činnost kardiovaskulárního systému.

Suplementace spalovače s sebou nese ale jednu důležitou úlohu, na kterou byste za žádných okolností neměli nikdy zapomínat - a tím je dostatečný pitný režim a správná hydratace organismu.

Mimo jiné je i důležité, co před jeho užitím večer, před spánkem, sníte či vypijete. Vyhout byste se měli zejména příliš zpracovaných potravinám a mastným či příliš tučným jídlům, jako jsou hranolky, fast foody nebo naopak sladkým jídlům, dezertům, slazeným nápojům nebo alkoholu.

 

Jeho doporučená denní dávka je vždy 2 kapsle před spaním.