Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

O nás

Chceme světu ukázat, že i v malé zemi se rodí skvělé nápady a produkty. Stovky kvalitních českých firem jsou důkazem, že máme být na co hrdí. Ochranná známka "Český výrobek" pomáhá zákazníkům poznat původ toho, co kupují. 

Jsme tým, který má letitou praxi a zkušenosti se sportem, stravováním a základními principy zdravého životního stylu. A chceme se s Vámi o naše znalosti podělit.

Sloučit běžný život a pohyb není pro mnohé z nás snadné, a tak jsme se i my, na základě našich každodenních zkušeností, rozhodli sestavit ty nejlepší a nejúčinnější doplňky stravy na jednom místě. SKINNY představuje českému trhu produkty, které fungují a nejsou pouhou náhražkou. Jsou vyráběny v České republice a použité suroviny jsou špičkové kvality.

Naše produkty jsou zaměřeny nejen na ženy ale i na muže. Protože i muži se rádi zajímají o svůj vzhled a o své zdraví! Máme vytvořenou speciální sekci přímo pro muže, ve které naleznete například proteiny, spalovače nebo výrobky, které Vám pomohou tělo zregenerovat. Chceme, aby si u nás vybral každý.

Naše výrobky mohou být každodenním pomocníkem mladých dívek a chlapců, pracovně vytížených manažerů, zaměstnaných můžu a žen, sportovně založených jedinců, i maminek nebo mužů v domácnosti. Našim cílem je, aby si každý z Vás nejen díky naší práci našel čas a vlastní cestu ke svému osobnímu úspěchu. Jsme tu rádi pro Vás a jsme připraveni být Vaší motivací, hnacím motorem a parťákem v cestě za zdravím tělem i duší.

Díky našemu propracovanému designu a precizní práci Vám ukážeme, jak moc nám na Vašem úspěchu a spokojenosti záleží. Našimi produkty Vás chceme rozmazlit a již při otevření balíčku věříme, že Vaše cesta k cíli bude o to snadnější a příjemnější.

Jako malý bonus Vás budeme inspirovat recepty od skvělých foodblogerek. Používají lokální a dostupné suroviny, a snadné postupy. Fotografie jsou autentické a z domácího prostředí. Na našem blogu se navíc dočtete plno zajímavých a obohacujících informací o výživě a zdravém životním stylu, které pro Vás mohou být dalším pomocníkem.

 

Váš SKINNY team