Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

Je možné hubnout během spánku?

Chcete právě dnes začít novou životní etapu a začít se SKINNY doplňky stravy? Chcete se ve vlastním těle cítit dobře, vlastně možná ještě líp než jen dobře? Tak čtěte pozorně a odhalte něco o čem jste možná ještě neslyšeli. Máme pro Vás řešení, které Vás jistě „nakopne“! SKINNY Night Burner je řešení právě pro ty, kteří chtějí tou nejjednodušší cestou – během spánku - spálit přebytečný tuk.


 

SKINNY Night Burner díky svému složení patří mezi nejúčinnější spalovače tuku, jelikož stimuluje centrální nervový systém a má tzv. termogenní účinek. V jeho důsledku se nám zrychlí metabolismus a zvýší se teplota, což má za následek využití energie z tukových zásob a následnou redukci tuku. Obsahuje chrom a HCA, které navíc omezují chuť k jídlu. Spaluje přebytečný tuk, a jelikož Night Burner neobsahuje kofein, neovlivňuje tak kvalitu spánku a zaručuje klidný noční spánek a ráno plné energie. Navíc jeho složení se pyšní zcela přírodními složkami.

Věděli jste, že naše tělo dokáže hubnout ve spánku? Toto tvrzení má pevný základ ve výzkumu německého lékaře Detlefa Papeho. Pod jeho vedením ve specializovaném centru v Německu zhublo více než 4.000 lidí. Je to tím, že náš organizmus v noci přepne na regenerační metabolismus a v něm hraje tu nejdůležitější roli růstový hormon. Ten přirozeně zvyšuje podíl svalové hmoty na úkor podkožního tuku, podporuje pohyblivost a sílu. Mimoto zlepšuje stav oběhového systému, normalizuje krevní tlak a snižuje LDL cholesterol. Je navíc prospěšný v boji proti nadváze a to jde ruku v ruce se správně nastaveným jídelníčkem. Mějte stravu bohatou na vlákninu, bílkoviny, zdravé tuky a zejména komplexní sacharidy s nižším glykemickým indexem (brambory, ovesné vločky, celozrnné těstoviny, rýže,...), které se do svalů uvolňují postupně formou glykogenu, čímž podpoříte regeneraci a nárůst svalů.

Nezapomínat byste neměli ani na dostatečný pitný režim a spánkovou hygienu, která má pozitivní vliv na regeneraci našeho těla. 

Když si osvojíme jednoduché večerní stravovací návyky, připojíme k tomu SKINNY Night Burner, máme otevřenou cestu k vysněným výsledkům nebo jen k optimalizování naší váhy bez držení drastických diet, které nás občas stojí více, než kolik ve výsledku zhubneme.

 

SKINNY Night Burner - složení v jedné dávce (2 kapsle):

  • skořice - 240mg - napomáhá při cvičení lépe spalovat tuky, protože urychluje jejich štěpení

  • kurkuma - 240mg - zrychluje metabolismus a zároveň způsobuje mírné zvýšení tělesné teploty, v jehož důsledku tělo rychleji spaluje

  • kajenský pepř extrakt - 240mg - pro zrychlení metabolismu a krevního oběhu

  • HCA (Garcinia kambodžská) - 240mg - pro omezení nadměrné chuti k jídlu

  • zázvor kořen extrakt - 20mg - pro lepší spalování tuků i odolný imunitní systém

  • černý pepř extrakt (90% Piperin) - 10mg - pro správné trávení a zlepšení absorpce ostatních látek

  • synephrin - 10mg - pro povzbuzení chuti do tréninku a lepší pálení tuků

  • chrom picolinate - 40mcg - pro správnou regulaci cukru v krvi


Kapsle jsou lehce stravitelné a nemají škodlivé vedlejší účinky.

 


Vaše SKINNY