Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

Co jsou to BCAA a jak je správně užívat?

Když to zkrátíme – jedná se o aminokyseliny, které chrání naše svaly a jsou základem každé úspěšné diety. Ale abychom Vás neochudili o informace, níže se pokusíme přiblížit, v čem jsou BCAA pro naše tělo a svaly důležité.

BCAA (Branched chain amino acid) jsou větvené esenciální aminokyseliny – Leucin, Isoleucin a Valin, které si tělo samo nedovede vyrobit. Na rozdíl od ostatních bílkovin jsou lépe stravitelné a putují ihned do krve, odkud přechází do svalů, tudíž představují okamžitý zdroj energie a ochrany - pokud makáte "až do krve" a tělu dojdou zásoby cukru, sahá po alternativním zdroji energie, kterým jsou právě aminokyseliny. Při jejich nedostatku začne tělo rozkládat vlastní svalovou hmotu namísto tuků. Nejenže to sabotuje vaše snahy shodit kila, ale navíc svaly, které jste pracně budovali, se vám doslova začnou rozkládat před očima. Ztrácíte tak fyzičku a kvůli delší regeneraci svalů už nemůžete trénovat tak často.

Těšte se z maximálních účinků SKINNY BCAA díky optimálnímu poměru leucinu, valinu a izoleucinu 2:1:1. Laciné produkty obvykle mají vyšší obsah leucinu (např. 4:1:1), čímž ztrácíte pozitivní účinky zbylých dvou aminokyselin. Jeden díl tvořený izoleucinem a jeden valinem je ideální pro redukci tělesného tuku a zvýšení vaší výdrže. Při častém cvičení dochází k úbytku aminokyselin, a to může vést ke ztrátě svalové hmoty, namísto tuku. Což by při redukčních dietách bylo nežádoucí! Podporují regeneraci i po nejnáročnějších trénincích. Na rozdíl od jiných kapslových suplementů BCCA, SKINNY BCAA neobsahují škodlivá aditiva, plnidla ani sladidla. Podpoří tedy nejen vaše zdraví, ale i nižší příjem kalorií.

Účinná prevence před svalovicí - Nemůžete se po posilování nohou zvednout z křesla? Suplementace SKINNY BCAA snižuje riziko svalové horečky, zmírňuje její bolestivé projevy a urychluje regeneraci svalů. Zjistěte v našem článku, co dalšího pomáhá od namožených svalů a jak zabránit bolesti svalových tkání. 

SKINNY BCAA doporučujeme kombinovat se spalovačem tuku, například SKINNY L-Carnitinem nebo  SKINNY Fat Burnerem.

A jak je užíváme?

  • ihned po tréninku 2 – 4 kapsle, v závislosti na délce a míře tréninku. Pokud je Váš trénink náročný a trvá více jak 1,5 hod. doporučujeme vzít si 2 - 4 kapsle i před tréninkem

 

KOUPIT - SKINNY BCAA