Proč právě SKINNY? zobrazit více
Dárkové poukazy
Špičková kvalita surovin Chceš přeci to nejlepší
Potřebujete poradit ? Napište nám online na Facebook
Skinny - Dostaň se do formy s námi a měj skvělou postavu - skinny.cz
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Blog
 3. O našich produktech
 4. Je možné hubnout během spánku?

Je možné hubnout během spánku?

 

 

Chcete právě dnes začít novou životní etapu a začít se SKINNY doplňky stravy? Chcete se ve vlastním těle cítit dobře, vlastně možná ještě líp než jen dobře? Tak čtěte pozorně a odhalte něco o čem jste možná ještě neslyšeli. Máme pro Vás řešení, které Vás jistě „nakopne“! SKINNY Night Burner je řešení právě pro ty, kteří chtějí tou nejjednodušší cestou – během spánku - spálit přebytečný tuk.


 

SKINNY Night Burner díky svému složení patří mezi nejúčinnější spalovače tuku, jelikož stimuluje centrální nervový systém a má tzv. termogenní účinek. V jeho důsledku se nám zrychlí metabolismus a zvýší se teplota, což má za následek využití energie z tukových zásob a následnou redukci tuku. Obsahuje chrom a HCA, které navíc omezují chuť k jídlu. Spaluje přebytečný tuk, a jelikož Night Burner neobsahuje kofein, neovlivňuje tak kvalitu spánku a zaručuje klidný noční spánek a ráno plné energie. Navíc jeho složení se pyšní zcela přírodními složkami.

Věděli jste, že naše tělo dokáže hubnout ve spánku? Toto tvrzení má pevný základ ve výzkumu německého lékaře Detlefa Papeho. Pod jeho vedením ve specializovaném centru v Německu zhublo více než 4.000 lidí. Je to tím, že náš organizmus v noci přepne na regenerační metabolismus a v něm hraje tu nejdůležitější roli růstový hormon. Ten je základem všech oprav v našem těle a spotřebuje dost energie, kterou bere v optimálním případě z podkožního tuku. Ovšem pozor na to, co právě před spaním sníme! Problém nastává, když sníme jídlo bohaté na sacharidy – cukry a škroby (chipsy, hranolky, smažené brambory, bílé pečivo, sušenky nebo i sladké ovoce. Tyto potraviny zvýší hladinu inzulínu a ruší správnou činnost růstového hormonu. Dokáže jí přerušit až na 5 hodin, během kterých normálně může spalovat tuky. Naposledy bychom ideálně měli jíst okolo 18. hodiny, nejpozději však ve 20.00, jídlo bohaté na bílkoviny a žádné sacharidy.

Když si osvojíme jednoduché večerní stravovací návyky, připojíme k tomu SKINNY Night Burner, máme otevřenou cestu k vysněným výsledkům nebo jen k optimalizování naší váhy bez držení drastických diet, které nás občas stojí více, než kolik ve výsledku zhubneme.

 

SKINNY Night Burner - složení v jedné dávce (2 kapsle):

 • skořice - 240mg - napomáhá při cvičení lépe spalovat tuky, protože urychluje jejich štěpení

 • kurkuma - 240mg - zrychluje metabolismus a zároveň způsobuje mírné zvýšení tělesné teploty, v jehož důsledku tělo rychleji spaluje

 • kajenský pepř extrakt - 240mg - pro zrychlení metabolismu a krevního oběhu

 • HCA (Garcinia kambodžská) - 240mg - pro omezení nadměrné chuti k jídlu

 • zázvor kořen extrakt - 20mg - pro lepší spalování tuků i odolný imunitní systém

 • černý pepř extrakt (90% Piperin) - 10mg - pro správné trávení a zlepšení absorpce ostatních látek

 • synephrin - 10mg - pro povzbuzení chuti do tréninku a lepší pálení tuků

 • chrom picolinate - 40mcg - pro správnou regulaci cukru v krvi


Kapsle jsou lehce stravitelné a nemají škodlivé vedlejší účinky.

 


Vaše SKINNY

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Odběr novinek a akcí

Naše produkty jsou zaměřeny na ženy i muže. Zákazníci si našli velkou oblibu v našich produktech díky špičkovému složení surovin, které dávají smysl a pomůžou Vám na vaší cestě k vysněné postavě. Našim cílem je, aby si každý z Vás našel čas a vlastní cestu ke svému osobnímu úspěchu.

   Telefon: +420 774 258 991

   E-mail: info@skinny.cz

                          

Produkty

Collagen

Spalovače

Zdraví a regenerace

Proteiny, které chutnají

Výhodná balení

Kompletní nabídka

 

(c) 2021 SKINNY.cz s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA