Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

Výhodné balení CREATINE, L-ARGININE a TRIBULUS

Kód: 100
1 400 Kč –29 %
vyhodny balicek
1 400 Kč –29 % 990 Kč 883,93 Kč bez DPH
Skladem - Ihned odesíláme (>5 ks)

Chceš bejt velkej a mít svaly? Tohle je balíček pro tebe

Detailní informace

Prémiová kvalita produktů
Prémiová kvalita produktů
Nic jinýho než špičková kvalita nemá cenu. Chceš pro sebe přeci to nejlepší
Exkluzivní balení
Exkluzivní balení
Na tohle COOL balení se budeš vždycky těšit, je to totiž nehorázná pecka
Vyrobeno v česku
Vyrobeno v česku
Všechny naše produkty vyrábíme výhradně na území České republiky
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Nakoupilo u nás již tisíce spokojených zákazníků z řad mužů i žen

Detailní popis produktu

Máme pro tebe výhodný balíček, ve kterém najdeš super produkty pro svalový růst, abys byl velkej !!!

 

CREATINE MONOHYDRATE

Kreatin monohydrát je jedním z nejznámějších a nejvyužívanějších doplňků stravy. Kreatin je pravděpodobně nejúčinnější doplněk současnosti pro nabírání svalové hmoty, nárůst čistých svalů a síly. Zvyšuje fyzickou výkonnost při intenzivním fyzickém výkonu a může podpořit lepší regeneraci po těžkém tréninku. Zásobuje svaly a nervové buňky energií. Ve SKINNY Creatine monohydrate naleznete nejčistší variantu - kreatin monohydrate, která poskytne okamžitý zdroj energie pro váš náročný trénink.

 • Výbušná energie
 • Svalový růst
 • Zvýšení síly
 • Skvělá osvěžující chuť citrusů
 • Lepší regenerace

Příznivého účinku lze dosáhnout při užívání cca 3 g kreatinu denně, případně se také doporučuje tzv. nasycovací fáze, kdy je doporučováno užívat cca 10 - 20 g kreatinu denně v prvním týdnu. Někdy se také uvádí doporučení 0,3 g kreatinu na 1 kg tělesné hmotnosti. Dobré je také dodržovat cyklické dávkování, tedy příjem kreatinu po cca 3-4 týdnech na stejnou dobu opět vynechat.

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 5 g (1 odměrka či 1 vrchovatá čajová lžička) ve 300 ml vody nebo oblíbeného sacharidového nápoje. Dle fyzické zátěže užívejte 1 až 3 dávky za den.

 

Složení: Creatine monohydrate. Doplněk stravy. 

Výživové údaje:

Suroviny  Ve 100g    V dávce 5 mg 
Creatine monohydrate      84,4 g      4420 mg 

Velikost balení: 500g 
Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby (datum výroby a šarže uvedeno na obalu)
Vyrobeno v ČR

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25 ºC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

L-ARGININE

Aminokyselina arginin

Arginin je biogenní aminokyselina. Patří mezi semiesenciální aminokyseliny, je esenciální jen v době růstu, při nemoci nebo zvýšené námaze (sport, trénink). (Esenciální znamená, že je pro náš organismus nezbytná, ale organismus si ji nezvládne sám syntetizovat. Je tedy nutné ji přijímat z potravy nebo doplňků stravy.) Arginin hraje důležitou roli ve výživě sportovců.

Účinky:

V těle se z Argininu tvoří oxid dusnatý, který má vliv na rozšiřování cév, čímž reguluje prokrvení svalů a podporuje tak zásobování svalů kyslíkem a živinami během tréninku. Tyto účinky mají za následek zlepšení výkonu i regenerace. Oxid dusnatý navíc při infekcích tlumí rozmnožování buněk a zlepšuje fyzickou a psychickou kondici. Arginin je také jednou ze základních složek kreatinu, který má rovněž vliv na výkonnost. Kreatin taktéž najdete v naší nabídce doplňků stravy.

Tato aminokyselina má v těle i několik dalších funkcí. Je součástí tzv. ornitinového cyklu, při kterém dochází k odstraňování přebytečného amoniaku. Ten se v těle může zvýšit například při vysoce intenzivní sportovní aktivitě, což se často spojuje s vyšší únavou. Pomáhá tak tělu při jeho přirozené detoxikaci a zlepšuje jeho výkonnost. Arginin také zlepšuje libido u mužů. V tomto směru je vhodná kombinace Argininu a Carnitinu.

Co jste o Argininu možná nevěděli:

 • Zvyšuje prokrvení nejen svalů ale i mozku, proto podporuje také myšlení a pozornost, dále zvyšuje prokrvení vylučovacího systému.
 • Vyvolává pokles krevního tlaku.
 • Řídí vylučování růstového hormonu a inzulinu.
 • Zvyšuje tvorbu bílých krvinek – podporuje imunitní systém a obnovuje chrupavčité tkáně.
 • Dále se velmi diskutuje o příznivém efektu na dlouhodobou paměť a obnovu buněk.

Složení: L-Arginin HCL, rostlinná kapsle, pomocné plnící látky: Oxid křemičitý.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a  kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkování: 1-2 krát denně 2 kapsle zapijte dostatečným množstvím vody. Ideální 1 kapsli hodinu před tréninkem a 1 kapsli před spaním. 

Doporučená denní dávka: 2 kapsle 

Účinné látky v DDD (2 kapsle): L-Arginin 1200mg 

Obsah balení:  60 kapslí

 

TRIBULUS TERRESTRIS

Tribulus terrestris – co to je a proč Vám ho vlastně nabízíme?

Tribulus terrestris neboli kotvičník zemní je bylina z čeledi kacibovitých, často používaná ve sportovní výživě a doplňcích stravy. Kotvičník je rozšířen v Evropě, Asii, Africe i Austrálii a pochází pravděpodobně z písečných mořských pobřeží Číny a Japonska. Je dobře znám v Indii, Číně a na Srí Lance.

Obsažené látky

Kotvičník zemní obsahuje řadu biologicky aktivních látek, mezi které patří steroidní saponiny, třísloviny, alkaloidy, glykosidy, vitamíny, minerální látky, bílkoviny a mnoho dalších. Tyto látky se standardně využívají v kosmetice a dalších odvětvích díky svým účinkům.

Nejdůležitější skupinou účinných složek jsou steroidní saponiny, konkrétně Dioscin, Protodioscin a také sapogenin Diosgenin. Nejvyšší koncentrace těchto látek se nachází v plodech a kořenech rostliny. Pro obsah velkého množství účinných látek se využívá celá rostlina. 

K čemu nám Kotvičník tedy může být?

Kotvičník může vyvolat zvýšený zájem hlavně u mužů, protože podporuje tvorbu testosteronu. 

Kotvičník zemní v organismu podporuje:

(Tyto účinky Kotvičníku připisuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce – SZPI)

 • Pohlavní orgány / hormonální aktivitu
 • Normální funkci močové soustavy (močení)
 • Tělový a svalový tonus, energii
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Přirozenou obranyschopnost
 • Normální činnost nervové soustavy
 • Normální funkce dýchacího systému
 • Normální funkci močové a reprodukční soustavy
 • Normální činnost svalů

Kotvičník zemní je známý pro své adaptogenní účinky, kdy podporuje zvládání stresových situací, fyzickou a psychickou odolnost a dodává tělu energii a vitalitu.

Hlavními přínosy Tribulusu jsou:  podpora sexuálního zdraví a výkonnosti, zlepšení sportovní výdrže a výkonu. U sportovního výkonu a kondice je důležitý testosteron. Silná fyzická zátěž může produkci testosteronu tlumit, což může ovlivnit sportovní výkonnost. Užívání Tribulusu spolu se střední fyzickou aktivitou může pomoci udržet optimální hladinu testosteronu a podpořit fyzickou výkonnost

Co jste možná nevěděli?

Kotvičník mohou užívat i ženy. Je často používán v období klimakteria. Užívání kotvičníku může mít smysl i pro ženy, takže odpověď je Ano – Tribulus může podpořit jejich celkovou vitalitu.

Složení: Tribulus terrestris extrakt 90%, rostlinná kapsle, pomocné plnící látky: Oxid křemičitý.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a  kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkování: 1 krát denně 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. 

Doporučená denní dávka: 2 kapsle 

Účinné látky v DDD (2 kapsle): Tribulus terrestris 1000mg 

Obsah balení:  60 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: