Proč právě SKINNY? zobrazit více
Dárkové poukazy
Špičková kvalita surovin Chceš přeci to nejlepší
Potřebujete poradit ? Napište nám online na Facebook
Skinny - Dostaň se do formy s námi a měj skvělou postavu - skinny.cz
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. O našich produktech
  4. Health Detox - novinka od SKINNY

Health Detox - novinka od SKINNY

 

Otázka zdraví je v posledním roce opravdu na prvních příčkách naše zájmu, a v dnešní době opravdu není divu. Více si uvědomujeme, že vlastně to nejdůležitější je doopravdy naše zdraví, kterému bychom měli věnovat maximum.

Našemu tělu opravdu nepomůžeme, budeme-li suplementovat chemické preparáty, které obsahují bůh ví co, kdy názvy obsažených látek nedokážeme ani vyslovit, tudíž je ani neznáme, a nevíme co od nich očekávat. Příroda si to ale uměla velice hezky vymyslet tak, aby se o nás dokázala postarat. Dejme ji tedy tu šanci.

Přinášíme na trh jedinečný produkt čistě přírodního charakteru, který napomáhá detoxikovat organismus, přispěje našemu organismu potřebnými vitamíny a minerálními látkami. Navíc, je-li vaším cílem hubnutí, Health Detox bude vaším pomocníkem i v tomto ohledu.

Jedná se o kombinaci zelených superpotravin – jako je Chlorella, Spirulina nebo Ječmen. Toto zázračné trio posílí vaše tělo, zejména teď v tomto aprílovém počasí.

 

Health Detox prokázal pozitivní účinky na:

  • detoxikaci organismu
  • pročištění těla
  • posílení imunity a zvýšení obranyschopnosti
  • dodání potřebné energie a vitality
  • přijetí důležitých minerálních látek a vitamínů
  • posílení psychické odolnosti

 

Svatý grál mezi superpotravinami!

Healt Detox obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky, které jsou pro vaše tělo žádoucí.

Spirulina je zejména skvělým bojovníkem proti únavě a vyčerpání. Navíc obsahuje železo a vitamin B12, který přispívá k optimální funkci nervové soustavy a psychické rovnováhy. Podporuje mladistvý vzhled pokožky, dbá na kvalitu vlasů nebo lepší zrak  Podílí se na tvorbě červených krvinek, normální funkci imunitního systému a energetického metabolismu.

Chlorella je antioxidantem, jenž napomáhá udržovat normální funkci střevního traktu a mikrobiální rovnováhu. Má vysoký obsah bílkovin, vitaminu A, C, B2, vápníku, hořčíku, železa a chlorofylu, a je rovněž zdrojem vitamínů B6 a B1.

Posilující antioxidant Ječmen obsahující celou paletu minerálních látek jako je draslík, vápník, hořčík, železo, měď, fosfor, zinek, mangan a vitamínové spektrum - A, B1, B2, B6 nebo kyselinu pantotenovou a listovou.  

Celá směs se nesmí obejít bez důležitého vitamínu C. Přispívá k tvorbě kolagenu, napomáhá normální funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje nervový systém. Vitamín C je základní živinou pro lidský organismus, který si ale neumíme vytvořit sami, a tak je pro nás velice důležité si jeho příjem hlídat z potravy. Jedná se o velice účinný antioxidant, který mimo jiné napomáhá udržovat hladinu cukru v krvi, má pozitivní účinky na náš kardiovaskulární systém nebo slouží jako prevence před stárnutím organismu.

Rakytník přispívá k přirozeným obranným mechanismům organismu, podporuje imunitní systém, posiluje srdeční činnost, podporuje metabolismus a střevní peristaltiku.

Zinek je potřebným antioxidant přispívající k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí.

Obsažená Kyselina listová je alfou omegou zejména během těhotenství. Přispívá k růstu zárodečných tkání, normální syntéze aminokyselin či krvetvorbě. Vykazuje i pozitivní dopady na naše psychické zdraví, napomáhá snižovat únavu a vyčerpání.  

Minerál Selen přispívá k normální spermatogenezi, zlepšuje stav vlasů, posiluje imunitní systém nebo činnost hormonů.

 

Dávkování

Doporučené denní dávkování Health Detox je 1-3x denně 1 kapsle po jídle.

 

Co si z toho závěrem vzít?

Závěrem, co je důležité zmínit – žádný přípravek, suplement či doplněk stravy neumí zázraky. Ta hlavní práce bude vždy na vás, vaší životosprávě a životním stylu. Primárně je vždy důležité zaměřit se na stravu a pohyb. Suplementy celý váš efekt a snahu podpoří a budou vašimi pomocníky.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Odběr novinek a akcí

Naše produkty jsou zaměřeny na ženy i muže. Zákazníci si našli velkou oblibu v našich produktech díky špičkovému složení surovin, které dávají smysl a pomůžou Vám na vaší cestě k vysněné postavě. Našim cílem je, aby si každý z Vás našel čas a vlastní cestu ke svému osobnímu úspěchu.

   Telefon: +420 774 258 991

   E-mail: info@skinny.cz

                          

Produkty

Collagen

Spalovače

Zdraví a regenerace

Proteiny, které chutnají

Výhodná balení

Kompletní nabídka

 

(c) 2021 SKINNY.cz s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA