Držíme slevy na Vaše oblíbené produkty 😜

Snídaňové lívance

Pojďme dnešním receptem dát těmto tradičním lívancům trošku strašidelný hallowen nádech, zato zdravější a ještě k tomu ušetříte velkou spoustu kalorií!

 

Ingredience:

  •  25g vanilkového SKINNY proteinu
  • vajíčko
  • špetka prášku do pečiva
  • 100 ml vanilkového sójového mléka
  • 100 g jablkového pyré
  • vanilkové aroma
  • kokosový olej

 

Postup:

Protein smícháme se žloutkem, práškem do pečiva, přilijeme mléko a zahustíme jablkovým pyré. Jako poslední přidáme do tuha vyšlehaný sníh, aby lívance byly více nadýchané a pro zvýraznění vanilkové chuti přidáme pár kapek vanilkové esence. Lívance pečeme na troše kokosového oleje nebo na teflonové pánvi z obou stran, dokud lívanečky nechytnou zlatavou barvu.

A máme hotovo! Rychlá snídaně nebo svačina je hotová do pár minut. Hotové lívanečky si také můžete zabalit s sebou do školy nebo do práce. Podávat je můžete s jogurtem a ovocem. Dochutit pak například kakaem, skořicí, perníkovým kořením, citrónovou kúrou,… čímkoliv, co je vám zrovna po chuti a po ruce :)


Bílkoviny jsou základní stavební látkou pro naše tělo. Jsou tudíž nesmírně důležité pro správnou funkci našeho organismu a obnovu tkání, takže je důležité si hlídat jejich adekvátní příjem ve stravě. Mnoho lidí bohužel má bílkovin ve stravě nedostatek nebo neví, ve kterých potravinách jej hledat.

Jedním ze zdrojů je právě protein, neboli bílkovina.

Protein využívají zejména sportovci jako doplněk stravy, ke zvýšení přijmu bílkovin ve stravě, k lepší regeneraci a ochraně svalů. Své uplatnění najde ale i u lidí s redukčním jídelníčkem, který jim pomáhá svaly chránit během doby, kdy se snaží redukovat váhu.

SKINNY protein je vyrobený z kvalitních surovin jako je CFM syrovátkový proteinový koncentrát z 80% a vanilkovým aromatem. V jedné dávce se skrývá až 24 g bílkovin, což je ideální množství, které tělo dokáže během jednoho chodu správně vstřebat.

Výhody proteinu je, že se dá vzít všude s sebou, a díky velké škále možných příchutí, vám bude pokaždé chutnat, a vždy s ním lze vykouzlit nové a nové recepty plné chuti, které vás budou bavit.

Už jste zkusili naši vanilku nebo třeba exotický kokos?

  

Nutriční hodnoty na celou porci: 248 kcal, 23g sacharidů, 9g tuku, 28g bílkovin