Máme nové balení ! zobrazit více
Dárkové poukazy
Špičková kvalita surovin Chceš přeci to nejlepší
Potřebujete poradit ? Napište nám online na Facebook
Skinny - Dostaň se do formy s námi a měj úžasnou postavu - skinny.cz
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Pracujete tvrdě na své postavě? S nutričními doplňky stravy špičkové kvality od SKINNY si zkrátíte cestu k cíli. Vsaďte na české proteiny, aminokyseliny, spalovače a výhodné balíčky. Nabízíme dobrou chuť za dobrou cenu. Navíc Vás zde inspirujeme recepty sestavené profesionálním kuchařem, který je nejen sportovcem, ale i tatínkem. S použitím lokálních surovin, dokážeme vytvořit snadná, rychlá a nápaditá jídla. Dále máme pro Vás články o zdravém životním stylu, fungování lidského těla a další zajímavosti, které Vám usnadní vstup mezi sportovce. 

Nejnovější články

04.01.2021
Období chřipek, viróz, podzimních nachlazení a zvýšené riziko nákaz zejména v tomhle období, nenechává nikoho z nás klidnými, a snažíme se hledat způsoby, jak co nejvíce a efektivně podpořit náš imunitní systém.
Zdravé recepty
18.12.2020
Zdravé recepty
Vánočka je o vánočních svátcích klasika, co ale zkustit náš slaný švýcarský cop s fit vajíčkovou pomazánkou? Je to opravdu dobrota!
Zdravé recepty
17.12.2020
Zdravé recepty
Nepečené vánoční cukroví je hodně oblíbené. Dá se připravit na poslední chvíli a je raz dva hotové. Vyzkoušejte letos třeba tyto výborné voňavé kuličky bez rafinovaného cukru.
06.12.2020
Pojďme si dnes společně ukázat, jak péct zdravěji a třeba tak i načerpat trochu zdravé inspirace před pomalu se blížícím vánočním časem.
06.12.2020
Záchvatovité přejídání je charakterizováno konzumací velkého množství jídla ve velice krátkém časovém okně. Jí se, i když dotyčný nemá hlad a jí i to, po čem by běžně nesáhnul.
29.11.2020
Golden milk, indicky Haldi Doodh je tradiční ayurvédský nápoj z jižní Asie, který je připravován z koření zvaném jako kurkuma.
Zdravé recepty
22.11.2020
Zdravé recepty
Nejlepší kombinace - řepa, parmazán, rukola a vlašské ořechy! Další salát, na kterém si pochutnáte bez výčitek
14.11.2020
Úbytek slunečních paprsků, nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny, brzké stmívání, sychravé počasí a blížící se konec roku – všechno to ovlivňuje naši náladu, která pro mnohé z nás v tomto podzimním období nepatří mezi ty nejvíce pozitivní.
01.11.2020
Ať už je nový měsíc, ať už je pondělí nebo pátek – jednoduše doba, kdy jste se rozhodli konečně dosáhnout svého vysněného cíle.
30.10.2020
Pitný režim je něco, co většina z nás tak nějak odsouvá na druhou kolej v rámci zdravého životního stylu. Opak je ale pravdou. Správná hydratace by měla být jednou z našich priorit.
Článků na stránku 102030

Novinky z našeho blogu

Jaké vitamíny se zvláště přes zimu opravdu vyplatí?
04.01.2021
Jaké vitamíny se zvláště přes zimu opravdu vyplatí?
Období chřipek, viróz, podzimních nachlazení a zvýšené riziko nákaz zejména v tomhle období, nenechává nikoho z nás klidnými, a snažíme se hledat způs... číst celé
Švýcarský cop s fit vajíčkovou pomazánkou
Švýcarský cop s fit vajíčkovou pomazánkou
Vánočka je o vánočních svátcích klasika, co ale zkustit náš slaný švýcarský cop s fit vajíčkovou pomazánkou? Je to opravdu dobrota! číst celé
Sugarfree kokosové kuličky
Sugarfree kokosové kuličky
Nepečené vánoční cukroví je hodně oblíbené. Dá se připravit na poslední chvíli a je raz dva hotové. Vyzkoušejte letos třeba tyto výborné voňavé kuličk... číst celé
Jak péct zdravěji?
06.12.2020
Jak péct zdravěji?
Pojďme si dnes společně ukázat, jak péct zdravěji a třeba tak i načerpat trochu zdravé inspirace před pomalu se blížícím vánočním časem. číst celé
Odběr novinek a akcí

Naše produkty jsou převážně zaměřeny na ženy, ale i muži si našli velkou oblibu v našich produktech díky špičkovému složení surovin, které dávají smysl a pomůžou Vám na vaší cestě k vysněné postavě. Našim cílem je, aby si každý z Vás našel čas a vlastní cestu ke svému osobnímu úspěchu.

   Telefon: +420 774 258 991

   E-mail: info@skinny.cz

                          

Produkty

Collagen

Spalovače

Aminokyseliny

Proteiny, které chutnají

Výhodná balení

Kompletní nabídka

 

(c) 2020 SKINNY.cz s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA